Diaeditor hiba

Hibajelentés. Akkor írjon ide, ha hibát, helytelen működést tapasztalt a programban.
BUTTON_POST_REPLY
afo
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON hétf. aug. 21, 2017 1:26 pm
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Diaeditor hiba

Hozzászólás Szerző: afo »

64 bites hardware-en és 64 bites Windows-on a 64 bites DiaEditort (diaeditor64.exe) futtasd és ne a 32 bites (diaeditor.exe) változatot! Elvileg talán rendesen működnie kéne annak is, de annyi helyen lehet a hiba, hogy nehéz lenne kibogozni és szerintem már nem is érdemes vele foglalkozni! (A hiba különben nálam is előjön 64 bites Windows 7 alatt.)

A 32 bites rendszerek már igen régiek és lassan ki is fognak halni, így a 32 bites Diatár ill. DiaEditor napjai is meg vannak már számlálva.

Különben jó lenne tudni, hogy hányan is használnak még ilyen régi hardware-t, kellenek-e még egyáltalán ezek a változatok. Ezúton is kérem mindazokat akik szükségét érzik még a 32 bites verzióknak, hogy jelezzék ezt Hozénak egy e-mailben.
MMate
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON hétf. máj. 23, 2022 5:26 pm

Diaeditor hiba

Hozzászólás Szerző: MMate »

Kedves Fejlesztő,

ma a Diaeditorban matattam, majd amikor az egész programot bezártam a "Bezár" gombbal, ez a hibaüzenet fogadott:
diaeditor_UFOj772B5I.png
diaeditor_UFOj772B5I.png (8.56 KiB) Megtekintve 237 alkalommal.
Ez a sima diaeditor.exe fájllal történik. Elég belépnem és kilépnem, s jön a hibaüzenet. A diaeditor64.exe nem ír ki ilyesmit.

Egy-két adat a gépről, melyen a hiba jelentkezik:
Processzor Intel(R) Core(TM) i3-6006U CPU @ 2.00GHz 2.00 GHz
Memória mérete 4,00 GB
Rendszer típusa 64 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor

És az operációs rendszerről:
Kiadás Windows 10 Home
Verzió 22H2
Telepítés dátuma ‎2020. ‎11. ‎25.
Operációs rendszer buildszáma 19045.2965
Minőség Windows Feature Experience Pack 1000.19041.1000.0

Előre is köszönöm a javítást!

Üdv,
Menyhárt Máté
A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 MMate-kor.
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 valamint 0 vendég