Android diatar vetítő hiba

Hibajelentés. Akkor írjon ide, ha hibát, helytelen működést tapasztalt a programban.
Pitti
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON szer. szept. 01, 2021 5:45 pm

Re: Android diatar vetítő hiba

Hozzászólás Szerző: Pitti »

Igen a legfrissebb van a vetítőn is (médai lejátszón) és a telefonon is. Nagyon hasonló a jelenség mint a lelógó szövegnél, de itt a telefonon rendben van a versszak, (sőt a frissítés óta tényleg nincs lelógás már sehol) itt most a vetítőn nem látszik az alja. Néha néha, van olyan, hogy a vetítőn a kép alján látszik az utolsó sor karaktereinek a teteje, olyan mintha a képarány nem lenne jó, vagy felbontás probléma, de csak tippelgetek :)
De olyan is előfordult már, hogy 8 sor látszik egyben a telefonon (lejátszón), a vetítőn pedig csak a fele, azaz a 4 első sor látszik. Szóval az sem teljesen igaz, hogy mindig csak az utolsó sor... megfoghatatlan :)
afo
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON hétf. aug. 21, 2017 1:26 pm
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Android diatar vetítő hiba

Hozzászólás Szerző: afo »

Sziasztok,

Sajnos nekem is ugyanúgy hibásan működik a legfrissebb DiaVetítő 5.2 (34) verzió. A diára kiírandó utolsó sor mindig teljesen hiányzik, függetlenül attól, hogy az hány sorrá lenne tördelve majd a képernyőn.
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: Android diatar vetítő hiba

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Szia,
nemrég volt egy visszajelzés a lelógó szövegekről, ez alapján egy-két hete volt hibajavító frissítés, ahol korrigáltam a méretezést. Első kérdés tehát, hogy a lehető legfrissebb verzió van a vetítő gépben? v5.2 (34)
Üdv: Hozé
Pitti
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON szer. szept. 01, 2021 5:45 pm

Android diatar vetítő hiba

Hozzászólás Szerző: Pitti »

Sziasztok,

MXQ Pro 4K mediaplayer-re telepített diavetítőnél nem látszik az utolsó sor a versszakból. Teljesen mindegy, hogy milyen hosszú, ha csak két sorból áll, akkor egy látható, ha 8 akkor csak 7. Ez minden versszakra igaz.
A képeket tökéletesen megjeleníti kitöltve a képernyőt.
Már midnent kipróbáltam nem jövök rá, hogy mi okozza :(
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 valamint 0 vendég