Megújuló diatárak

Ha gondja, baja, problémája van a programmal kapcsolatban, mindenek elött itt nézzen szét
BUTTON_POST_REPLY
cantor
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: Megújuló diatárak

Hozzászólás Szerző: cantor »

cantor írtaCOLON szer. jún. 23, 2021 10:09 am Köszönöm válaszodat.

" belső azonosító és a fotó elérési útja van benne. Az összerendelés csak akkor tűnhetne el, ha a belső azonosító megváltozna a frissítéssel - márpedig megnéztem: nem változott."


Már pedig nálam más a belső azonosító a két file-ban (az újban és a régiben). És emlékeim szerint egymásra másoltam a kettőt. Mivel ezeket a teszteléseket a munkahelyi gépemen csinálom, hétvégén megnézem a templomban is, hogy különböző-e az azonosító vagy azonos (ott még minden eredeti), aztán visszajelzek.

Nos, a templomi "eredeti változat" belső azonosítói megegyeznek a legújabb változat azonosítóival. De hogy a munkahelyi változat azonosítói mitől változtak meg fogalmam sincs. Így a téma már nem aktuális, akár törölhető is.
cantor
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: Megújuló diatárak

Hozzászólás Szerző: cantor »

Köszönöm válaszodat.

" belső azonosító és a fotó elérési útja van benne. Az összerendelés csak akkor tűnhetne el, ha a belső azonosító megváltozna a frissítéssel - márpedig megnéztem: nem változott."


Már pedig nálam más a belső azonosító a két file-ban (az újban és a régiben). És emlékeim szerint egymásra másoltam a kettőt. Mivel ezeket a teszteléseket a munkahelyi gépemen csinálom, hétvégén megnézem a templomban is, hogy különböző-e az azonosító vagy azonos (ott még minden eredeti), aztán visszajelzek.
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: Megújuló diatárak

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Szia,
hááááát.... igen, elég nehezet :)
Mindenesetre az biztos, hogy NEM kellene eltűnnie a hozzárendelt fotóknak.
A fotók fájlnevei a ZSOLTAR_UNNEPEK.DTZ állományban vannak. A belső azonosító és a fotó elérési útja van benne. Az összerendelés csak akkor tűnhetne el, ha a belső azonosító megváltozna a frissítéssel - márpedig megnéztem: nem változott.
Egy okot tudok elképzelni: letöltötted a frissítést, de nem az eredeti helyébe, hanem mellé, például más néven. Ekkor ugyebár két egyforma azonosítójú dia lenne minden egyes tételből, ezért a program első betöltéskor az egyiknek új azonosítót ad. Na ettől persze el is veszik az összerendelés.
Ha ez volt a helyzet, akkor elő kellene venni az eredeti .DTZ állományt, valamint letörölni a két ZSOLTAR_UNNEPEK.DTX fájlt, és a weblapról az ottani újat letölteni újra.
Ha valamiért így sem sikerül helyreállítani, akkor kérlek, küldd át a .DTX és a .DTZ fájlt is, megpróbálom valahogyan az összerendelést megoldani.
Üdv: Hozé
cantor
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: Megújuló diatárak

Hozzászólás Szerző: cantor »

Ennyire nehezet kérdeztem? :D
cantor
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Megújuló diatárak

Hozzászólás Szerző: cantor »

Sziasztok!

Letöltöttem a zsoltár_ünnepek, zsoltár megújult diatárát. Sajnos az előző verzióhoz beállított Diatár/Fotóablakban megjelenő kottafile-okat (logikusan) nem hozza magával. Most az összeset megint be kellene egyesével állítani? Mind a 2-300 kottát???
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 valamint 0 vendég