12.0-3-as verzióhoz

Akkor írjon ide, ha ötlete, javaslata van a program fejlesztésével kapcsolatban .
Akkor is irjon, ha úgy gondolja, hogy bármilyen formában (DTX készítés vagy lektorálás, eszközkészítés) akármilyen picit is segíteni tud a fejlesztőnek!
BUTTON_POST_REPLY
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: 12.0-3-as verzióhoz

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Szűz Máriával vegyest! (Ez kedves öreg atyánknak volt a válasza a Dicsértessék... köszöntésre)
Kedves Tamás László,
köszönjük a felvetett javaslatokat, mind hasznos, megfontoljuk és lehetőség szerint beépítjük, csak kis időre lesz szükség a megvalósításig.
Szeretettel üdvözlöm: Hozé
tamlaci
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON szer. márc. 09, 2011 12:36 pm

12.0-3-as verzióhoz

Hozzászólás Szerző: tamlaci »

Dicsértessék Jézus Krisztus!
Tamás László vagyok, Székelyudvarhely-Szombatfalván kántorkodom. Nagyon örülök a 12.0-3-as verziónak, mert a hittanórákon én is egyképernyős módban használom, és így nagyobb képet tudok vetíteni. A nehézségem az, hogy így nem tudom használni a numerikus billentyűzetet az énekszámok keresésére, csak ha kiteszem a Főablakot. Ha szabad javasolnom, kérném, hogy akkor is lehessen használni a numerikus billentyűzetet, amikor a „Főablak helyett menü” ikon be van kapcsolva.
Az is nagy segítség lenne, ha a keresőbe beírt szöveg (szám) egy idő után (kb. 5-10 másodperc) automatikusan törlődne, ez az egyszakaszos énekeknél (főleg introitus, communio, de van egy pár más ének is) okoz gondot, amikor szentmisén kell így kikeressem az aktuális éneket, csak azután tudok újabb keresést indítani mikor már kitöröltem a begépelt szöveget, számot (persze orgonálás közben).
Még volna egy utolsó kérésem, hogy a képernyőzárt lehessen használni billentyűkódokkal, így nem kellene az egeret használni.
Előre is köszönöm, és kísérje Isten áldása munkájukat, mert rendszeresen és sokat használjuk a programot.
Tamás László
Dicsértessék Jézus Krisztus!
A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 tamlaci-kor.
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 valamint 0 vendég