Backspace nem működik

Ha gondja, baja, problémája van a programmal kapcsolatban, mindenek elött itt nézzen szét
BUTTON_POST_REPLY
cantor
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: Backspace nem működik

Hozzászólás Szerző: cantor »

Hogy ezt eddig senki sem vette észre? :|

Senki nem használ laptopot? :shock:
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: Backspace nem működik

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Már találtam is egy ideiglenes megoldást! A beállításokban a Távvezérlő/Billentyűkódok részben van egy "Kereső szövegben vissza" tétel (középtájon), abból törölni kell a backspace-t, akkor működni fog. A végleges javításon dolgozom.
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: Backspace nem működik

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Kedves Cantor,

nem szembesültem még ezzel a jelenséggel, de most kipróbáltam: az én Dell gépemen is ugyanez a jelenség (a szintén Dell asztalin pedig működik). Valószínűleg a laptopok billentyűzetével függhet össze, úgy látszik, mintha nem is kapná meg a billentyűkódot a lista. Pedig ha pl. énekléptetésre állítom be, akkor működik a backspace!

Köszönjük a jelzést, ki fogom kerülni ezt az "illegális" problémát, hogy működjön laptopon is. Ráadásul próbálkozás közben további két hibát is találtam, amit szintén javítanom kell, tehát háromszorosan is köszönöm a felvetést! Karácsonyra, a következő verzióban javítani fogom.

Üdv: Hozé
cantor
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Backspace nem működik

Hozzászólás Szerző: cantor »

Mért van az, hogy két laptopon in megnézve, gyorskeresésnél (pl. keresd mega SzVU 306 énekét)
a backspace gomb nem működik.

Az egyik egy Toshiba, a másik egy régi Albacomp Clevo.

Ugyanez a funkció asztali gépen tökéletes.
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 valamint 0 vendég