12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hibajelentés. Akkor írjon ide, ha hibát, helytelen működést tapasztalt a programban.
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: cantor »

Razak írtaCOLON csüt. feb. 15, 2024 10:30 am Ezek az áttűnések a diák átváltása között van?
Abban a hiszemben voltam, hogy a ki-bekapcsolásnál.
igen, powerpoint hatás, de csak a vetített képen, a vezérlőn meg a fotóablakban nem
Razak
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON kedd jan. 07, 2020 9:20 pm

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: Razak »

Ezek az áttűnések a diák átváltása között van?
Abban a hiszemben voltam, hogy a ki-bekapcsolásnál.
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 215
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Sziasztok, ezt nem értem, nekem gyönyörűen (már amennyire ez gyönyörű ;) ) működik:
Attunes.png
Attunes.png (171.45 KiB) Megtekintve 34 alkalommal.
Óóóóóó! Amint elküldtem, rá is jöttem: Android vetítésen nem működik, csak Win/Linux esetén. Majd egyszer megírom (vagy megírja valaki...) ezt is.
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: cantor »

Razak írtaCOLON kedd feb. 06, 2024 9:16 pm Az eredeti téma engem is érint.
Windows 7 és 10-nél is van.

De az én plusz problémám:
Kaptam egy olyan észrevételt, hogy máshol van a vetítés ki-bekapcsolásnál, hogy egy "áttűnés".
Gondoltam akkor beállítom. Tesztelem itthon, de én nem érzékelem azt, hogy a beállítás működne.

IP alapon csinálom, android TV okosítóval.

Mit nézek be?

windowson sem működik, régen működött, de nem is lényeges funkció, sőt
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: cantor »

törölve
A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 cantor-kor.
Razak
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON kedd jan. 07, 2020 9:20 pm

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: Razak »

Az eredeti téma engem is érint.
Windows 7 és 10-nél is van.

De az én plusz problémám:
Kaptam egy olyan észrevételt, hogy máshol van a vetítés ki-bekapcsolásnál, hogy egy "áttűnés".
Gondoltam akkor beállítom. Tesztelem itthon, de én nem érzékelem azt, hogy a beállítás működne.

IP alapon csinálom, android TV okosítóval.

Mit nézek be?
Csatolmányok
Képernyőkép 2024-02-06 211558.png
Képernyőkép 2024-02-06 211558.png (38.38 KiB) Megtekintve 45 alkalommal.
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: cantor »

afo írtaCOLON vas. jan. 07, 2024 10:25 am Ezeket a 'Linux-on működik' hozzászólásokat nem reklámnak szántam, de úgy látszik a-ként is jól működik! Tulajdonképpen Hozénak szóltak, segíteni a probléma behatárolását. Úgy néz ki, hogy ezek az új 12.7-es kiadásnál jelentett hibák mind a Windows registry-hez kapcsolódnak, ott keveredett el valami nagyon. A Linux-on mindez azért működik, mert az nem használ registry-t.

Különben a viccet félretéve: a már nem támogatott Windows verziókat (XP, 7, 8, 8.1) már nem illik (és ne is tessék) használni, helyette ott van a régi gépeken is szépen futó és támogatott ingyenes Linux. Mindenkinek ajánlom az általam is használt, könnyen megtanulható és 'magyarul is tudó' LinuxMint-et (linuxmint.com)!
Iiiiigen.
Én már kb 1997-98-ban kezdtem ismerkedni a linuxszal. És most is használom/fel van telepítve otthon, de a cégnél ez lehetetlen.
De azért ez nem mindenkinek járható út. Nekem is könnyebb a windowson való bütykölgetés.
afo
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON hétf. aug. 21, 2017 1:26 pm
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: afo »

Ezeket a 'Linux-on működik' hozzászólásokat nem reklámnak szántam, de úgy látszik a-ként is jól működik! Tulajdonképpen Hozénak szóltak, segíteni a probléma behatárolását. Úgy néz ki, hogy ezek az új 12.7-es kiadásnál jelentett hibák mind a Windows registry-hez kapcsolódnak, ott keveredett el valami nagyon. A Linux-on mindez azért működik, mert az nem használ registry-t.

Különben a viccet félretéve: a már nem támogatott Windows verziókat (XP, 7, 8, 8.1) már nem illik (és ne is tessék) használni, helyette ott van a régi gépeken is szépen futó és támogatott ingyenes Linux. Mindenkinek ajánlom az általam is használt, könnyen megtanulható és 'magyarul is tudó' LinuxMint-et (linuxmint.com)!
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: cantor »

afo írtaCOLON csüt. jan. 04, 2024 2:20 pm LinuxMint 21.2 alatt ez is rendben működik: az énekrend módosít/Módosít-ra a kiválasztott dia tartalma azonnal és rendben jelenik meg a 'Énekszöveg szerkesztése' ablakban.
át kell térnem linuxra :D
afo
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON hétf. aug. 21, 2017 1:26 pm
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: 12.7 ékezetek nem jól jelennek meg, beállítások elállítódnak, kijelzőbeállítások nem működnek

Hozzászólás Szerző: afo »

LinuxMint 21.2 alatt ez is rendben működik: az énekrend módosít/Módosít-ra a kiválasztott dia tartalma azonnal és rendben jelenik meg a 'Énekszöveg szerkesztése' ablakban.
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 valamint 0 vendég