Saját diatar nem működik

Ha gondja, baja, problémája van a programmal kapcsolatban, mindenek elött itt nézzen szét
BUTTON_POST_REPLY
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 215
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: Saját diatar nem működik

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Feltettem egy új Android verziót (a honlapról már elérhető, az Áruházban pár nap kötelező ellenőrzés után teszi közzé a Google). Mostantól a közös könyvtár megszűnik, hanem a Beállítások/Program menüpont ablakában kell importálni a saját DTXet.
Terveim szerint később teljes "énektár menedzser" kerülhet a programba, amivel törölhető is egy feleslegessé vált kötet.
Közben — Elek Lászlónak hála — felkerült minden forrás a githubra, szóval akár azt a saját énektárat fel lehet vinni a közösbe, ha olyan; akár a fejlesztésben lehetne/kellene segíteni!!!
Köszönöm: Hozé
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: Saját diatar nem működik

Hozzászólás Szerző: cantor »

Félig OFF

Meg vagyok áldva ezzel a mobillal.


Eddig a számítógépről bluetooth-szal mozgattam át a dtx és dia fájlokat. Most ezt nem engedi.

doc, zip, jpg stb megy

Úgyhogy összezippelem és úgy küldöm át bluetooth-szal.
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: Saját diatar nem működik

Hozzászólás Szerző: cantor »

1. Egyszer már elküldtem valakinek kb. egy évvel ezelőtt.:(

2. Azóta már több száz javítást végeztem benne és még mindig lesz javítani való, így ezt heti szinten kellene elküldenem Hozénak.


A javításig marad a kölcsön mobil/tablet.
afo
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON hétf. aug. 21, 2017 1:26 pm
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Saját diatar nem működik

Hozzászólás Szerző: afo »

Szia,

megoldás lehet a problémára - feltéve, hogy Te közzé akarod tenni a saját énekeskönyvedet, - hogy elküldöd a .dtx fájlt Hozénak, aki beteszi azt a 'hivatalos' Diatár .dtx-ek közé és egy Diatár frissítés részeként feltölti a GooglePlay-be. Ezek után már - mint a Diatár részét - a telefonod a Diatár frissítésekor le fogja tölteni és a megfelelő helyre tudja majd rakni.

Persze ez csak a technikai megoldás. Azt, hogy ez az énekeskönyv megfelel-e annak, hogy közzé lehessen tenni mint egy 'hivatalosat', azt a Hozéval kell megbeszélned!

afo
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: Saját diatar nem működik

Hozzászólás Szerző: cantor »

Köszönöm, várom sürgős segítségedet, mert addig nem tudom használni az új mobillal a rendszert.


Előre is köszönöm.

(A furcsa az, hogy háttérképet tudok beállítani ez még OK, de .dia-t is be tudok olvasni, pedig ahhoz nem férhetne hozzá. Csak pont a legfontosabbat, a dtx-et nem látja)
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 215
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: Saját diatar nem működik

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Sajnos úgy tűnik, az új Android verziókon a közös könyvtárakat nem engedi látni az op.rendszer, további fejlesztés, más megoldás fog kelleni (pl. importálni a saját DTXeket).
cantor
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Saját diatar nem működik

Hozzászólás Szerző: cantor »

Új mobilt kaptam ma és a diatarban a saját dtx-ek nem működnek. (nem tölti be őket)
A könyvtár be van állítva, a dtx a helyén van.
Redmi note 11 pro, android13.
Kíváncsiságból megneztem a fiam mobiljan, ott sem működik.
Huawei p40 lite, android 10
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 1 valamint 0 vendég