megjelenítési gondok

Ha gondja, baja, problémája van a programmal kapcsolatban, mindenek elött itt nézzen szét
FefEee20
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON kedd nov. 08, 2016 6:55 pm

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: FefEee20 »

Segítséget szeretnék kérni
Van egy Benq mx717 projektor van rajta LAN port beállítottam az ip címet be is jön a böngészőbe az irányító felület csak azt nem tudom hogyan lehet rajta megjelenítem a képet.
Vagy ez a modell nem alkalmas a hálózaton való vetítésre?
cantor
HozzászólásokCOLON 121
CsatlakozottCOLON szer. máj. 29, 2013 8:47 am

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: cantor »

Sikerült már valakinek beizzítania az EasyMp szoftvert win7 vagy win 8 alatt??? :?:
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: Hoze »

OttGergely írtaCOLONAmennyiben az Adminisztrátorok engedélyezik ezt a lehetőséget, akkor elküldeném az ő részükre, hogy feltehessék ide a honlapra valamilyen úton.
Tisztelettel: Gergely
Kedves Gergely, nagyon köszönjük, örömmel feltesszük (elnézést, valami hiba miatt nem érkezett meg az értesítés a hozzászólásról)! Az info@diatar.eu email-címen meg tudjuk beszélni a részleteket. Üdv: Hozé
OttGergely
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON szomb. jún. 02, 2012 4:07 pm

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: OttGergely »

steiner76 írtaCOLONHasonló Gondokkal küzdünk mi is! Egyszerüen nem tudjuk eltüntetni a szerkesztő ablakot. Le kicsinyitjük, de elég zavaró. Valaki azt mondta, hogy a scroll lock billentyű eltünteti, de az új laptopokon nincs ilyen billentyű. Mi helyettesíti ezt? Nálunk nem csak a vásznon de a monitoron is ott van. BenQ márkájú a projektor.
Várom válaszotokat!
Tisztelettel: Anita
Kedves Anita!
Ezzel a problémával én is találkoztam már, főleg a Lenovo és Packard Bell notebook-oknál jön elő ez a jelenség. Kedves informatikus öcsém készített egy egyszerű alkalmazást, amit csak meg kell nyitni, és - az én kérésemre - az F12 gomb használatával (mivel az biztosan van minden gépen) lett helyettesítve a Scroll Lock billentyű.
Amennyiben az Adminisztrátorok engedélyezik ezt a lehetőséget, akkor elküldeném az ő részükre, hogy feltehessék ide a honlapra valamilyen úton.
Tisztelettel: Gergely
steiner76
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON csüt. jún. 26, 2014 2:14 pm

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: steiner76 »

Hasonló Gondokkal küzdünk mi is! Egyszerüen nem tudjuk eltüntetni a szerkesztő ablakot. Le kicsinyitjük, de elég zavaró. Valaki azt mondta, hogy a scroll lock billentyű eltünteti, de az új laptopokon nincs ilyen billentyű. Mi helyettesíti ezt? Nálunk nem csak a vásznon de a monitoron is ott van. BenQ márkájú a projektor.
Várom válaszotokat!
Tisztelettel: Anita
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: Megjelenítési kérdés két gép esetén

Hozzászólás Szerző: Hoze »

harmat írtaCOLONLehet-e, hogy a /VEZERLO beállítású gépen Windows fusson, a másik /VETITO beállítású gépen pedig Linux, azonos szoftver verzió mellett, kifejezetten TCP/IP kapcsolattal?

Fejlesztő csapatban dolgozva tudom, hogy néha gond van a Windows - Linux TCP/IP kapcsolattal, ezért kérdem. Ki van-e próbálva ez?
Annak idején, a TCP/IP fejlesztésekor ki lett próbálva, de most gyorsan újra elindítottam két gépen (a vezérlő VirtualBox alatt futó Ubuntun volt), hibátlanul megy. Úgyhogy van remény ;)
harmat
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON kedd nov. 27, 2012 8:51 am

Megjelenítési kérdés két gép esetén

Hozzászólás Szerző: harmat »

A Bp. Újlaki Sarlós Boldogasszony Plébánián már jó ideje használjuk két számítógéppel, az egyik egy laptop /VEZERLO üzemmódban, a másik egy kis gép /VETITO beállítással, ez utóbbi csatlakozik a vetítőhöz. Ez kellően stabilan működik wireless-en is, TCP/IP kapcsolaton át. Eddig mindkét (erősen használt) gépen Windows futott. Most kicsit fejlesztenénk rajtuk, ezért kérdezem:

Lehet-e, hogy a /VEZERLO beállítású gépen Windows fusson, a másik /VETITO beállítású gépen pedig Linux, azonos szoftver verzió mellett, kifejezetten TCP/IP kapcsolattal?

Fejlesztő csapatban dolgozva tudom, hogy néha gond van a Windows - Linux TCP/IP kapcsolattal, ezért kérdem. Ki van-e próbálva ez?
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: Hoze »

ffuulloopp írtaCOLONWMme55e_basic (Wireless manager) program
Probléma: mindkét képernyőn ugyanaz látszik, vagyis a Diatár bal ablakát a vásznon nem lehet eltüntetni.
Kedves ffuulloopp (T.László) :D, megpróbáltam letölteni a programot, de a)nem töltődött le, b)mikor végül lejött, nem indult el (úgy tűnik, egy önkicsomagoló exe...). :x

A leírás és a FAQ rész azt írja, hogy Win7 alatt rögzítve van a vetíthető kép (bár ott is secondary display-t emleget), de ezek szerint XP alatt ilyen probléma nincs. Ki kellene próbálni az itt a fórumon "GYIK hálózati projektorokról" részben leírtakat a másodlagos képernyő bekapcsolásáról, illetve esetleg cseréjéről. Ha van ehhez a WMme55e programhoz leírás, abban is talán van valami (ha elküldöd email-en, én is megnézem szívesen).

Üdv: Hozé
Hoze
Global admin
HozzászólásokCOLON 213
CsatlakozottCOLON pén. ápr. 30, 2010 6:45 pm
CONTACTCOLON

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: Hoze »

Monostori Zsolt írtaCOLONÚgy néz ki, hogy a windows nem kezeli ténylegesen második monitorként a wifis projectort annak ellenére sem,hogy valójában felismeri és minden szükséges beállítást sikerült végrehajtani. Egyenlőre azt találtuk ki, hogy konvertáljuk az énekeket.pps formátumba amíg nem találunk valami más megoldást.
Szia Zsolt, ez nagyon szomorú fejlemény... Nem fogadom el végállapotnak, kell hogy legyen megoldás! Az Epson azt írta, XP alatt működik a többképernyős megoldás (a beállítások is engedik, csak projektor nélkül nem tudom kipróbálni). Privát üzenetben elküldöm az Epson levelét, arra rácsatlakozva meg kellene írni nekik, hogy mi a jelenség XP alatt, oldják meg, ha szerintük működik!

Üdv: Hozé
ffuulloopp
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON kedd nov. 01, 2011 9:07 am

Re: megjelenítési gondok

Hozzászólás Szerző: ffuulloopp »

Jó napot !
Valakinek van hasonló összeállítása?

-drót nélküli (wifi) vezérlés
-XP op.rendszer fut a laptopon
-Panasonic projektor
-WMme55e_basic (Wireless manager) program
-Diatár
-Énekrend: .pps formátum

Probléma: mindkét képernyőn ugyanaz látszik, vagyis a Diatár bal ablakát a vásznon nem lehet eltüntetni.
Segítséget alázattal kérve: T. László
BUTTON_POST_REPLY

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 valamint 0 vendég